Company Logo

O, Dieve, Tavęs mes ieškojome ryto aušroj. O, Dieve, Tavęs mes ieškojome nakty tamsioj. Žvaigždėtam danguje, mėnulio pilnaty, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom už jūrų plačių. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom viršūnėj kalnų. Visur ieškojom mes vienintelio Tavęs, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tave mes atradome savo darbuos. O, Dieve, Tave mes atradom gyvybės daiguos. Atradome Tave vėl savo širdyse. Nereikia eit toli, kai Tu šalia esi.


Pamokų laikas

1 8.00–8.45
2 8.55–9.40
3 9.50–10.35
4 10.55–11.40
5 12.00–12.45
6 13.00–13.45
7 13.55–14.40
8 14.50–15.35

„Netradicinio ugdymo diena“ akcijoje „Darom"

 

Balandžio 23 d. gimnazijos moksleiviai dalyvavo  miesto akcijoje „Darom“, mums buvo patikėta surinkti šiukšles  nuo dviračių sveikatingumo tako Panevėžys - Berčiūnai kelkraščių.

Į savo darbo vietą  Id gimn. kl., 7 c kl., 6 d. kl. moksleiviai nuvyko dviračiais. Su dviratininkais kartu darbavosi ir organizavo laisvalaikį Berčiūnuose mokytojai Vida Rudokienė, Kęstutis Meliūkštis, Vasilijus Semčišinas. Nuoširdžiai padirbėję, pririnkę ne vieną maišą šiukšlių su nuotaika nuvyko į Berčiūnus,  kur jų laukė mūsų gimnazijos turizmo vadovė Saturnina Mažuoliėnė su savo komanda.  Jie paruošė kliūčių ruožą medžiuose. Ištraukę burtus kurie pirmi išbandys trasą medžiuose, pradėjome nuotaikingai poilsiauti po naudingo darbo dviračių take.

Be laipiojimo kliūčių ruože, moksleiviai dalyvavo virvės traukimo, figūrinio važiavimo dviračiais bei smiginio varžybose. Laisvalaikio nesugadino nei lietus,  kuris kartas nuo karto šlapino Berčiūnų miškelį. Tačiau laužo liepsna ir gera klasės auklėtoju Editos Daugelavičienės, Zitos Pilkauskienės nuotaika šildė visus.

Nuotraukos:  E.Daugelavičienės, K.Meliūkščio. 

Saugaus eismo diena

Ką turėtume daryti gatvėje ir kelyje, kaip elgtis , kad būtume saugesni – tuo tikslu buvo organizuota netradicinio ugdymo diena. Tai proga atkreipti mokinių dėmesį, kad gatvėje, kelyje būtina elgtis atsakingai.

Klasėse vyko pokalbiai saugaus eismo tema, mokiniai atliko užduotis, sprendė kryžiažodžius, piešė kelio ženklus. Pirmokai apsilankė Saugaus eismo klasėje, susitiko su kelių policijos biuro prevencijos grupės specialiste Danguole Urboniene. Pareigūnė mokė vaikus kaip reikia eiti per gatvę, kodėl automobilyje būtina prisisegti saugos diržus, nuo kelerių metų ir kur galima važinėti dviračiais, priminė kaip reikia prisisegti atšvaitus.

Gimnazijos aktų salėje vyko susitikimas su Panevėžio m. VPK viešosios tvarkos skyriaus vyr. inspektore Raimunda Mažrimiene, kuri priminė vaikams jų teises ir pareigas, mokinio elgesio taisykles gimnazijoje ir viešoje vietoje. Ypatinga akimirka – policijos bičiulio Amsio pasirodymas. Visi žiūrėjo filmą ,,Policijos bičiulio Amsio patarimai“. Kiekvienas norėjo paliesti pūkuotą šuniuko Amsio leteną, pabendrauti ir nusifotografuoti.

Netradicinę Saugaus eismo dieną užbaigė Panevėžio policijos kinologų šunų pasirodymas gimnazijos stadione. Dresuoti šunys Lordas ir Grantas parodė savo programą. Kinologai papasakojo apie savo darbą, kaip jie dresuoja šunis, atsakė į mokinių pateiktus klausimus.    

Šią dieną tiek daug išmokome! Mokiniai  patobulino savo gebėjimus saugiai elgtis gatvėje ir kelyje. Tai ypač svarbu pradinukams. Nepamirškime gatvėje ir kelyje laikytis saugaus eismo taisyklių, saugoti save ir kitus eismo dalyvius. Saugaus kelio visiems!

Mokytoja Sonata Marcinkevičienė 

Krikščioniškųjų vertybių ugdymo programoje „Galimybės ir pasirinkimai”

 

Balandžio mėnesį visų aštuntų klasių mokiniai dalyvavo krikščioniškųjų vertybių ugdymo programoje “Galimybės ir pasirinkimai”, kuri vyko Marijos Tarnaičių vienuolyne. Programos metu su mokiniais dirbo Jaunimo centro koordinatorius Andrius, psichologas Nerijus, studentai Alma, Algis ir Aušra, buvo peržiūrėtas filmas “Mano pasirinkimas”. Vienuolyno koplytėlėje kiekvienas pabuvo tyloje, apmąstė išsakytas mintis.

Klasių auklėtojos: Dalia Dambrauskienė, Daina Misevičienė, Neringa Garuckienė, Snieguolė Butkutė 

Tarptautiniame teatrų festivalyje

Balandžio 26-28 dienomis mes, mokyklos teatro grupelė, dalyvavome Tarptautiniame teatrų frankofonijos festivalyje Alytuje „Premiers Rideaux". Pasirodę su spektakliu „Papa" laimėjome apdovanojimą už puikią prancūzų kalbą, kurią lengvai galėjo suprasti kiekvienas žiūrovas. Dienos neprabėgo veltui. Pamatėme gausybę nuostabių pasirodymų iš Kauno, Alytaus, Vilniaus, Varėnos, Šiaulių, Anykščių ir net Ankaros. Dalyvavome užsiėmimuose, kuriuose mokėmės valdyti kūno judesius, kvėpavimą ir koncentraciją. Sukurtas mizanscenas vėliau turėjome pademonstruoti kitiems renginio dalyviams. Šio renginio metu susitikome daug svetingų ir malonių žmonių, susiradome naujų draugų.
Dėkojame rengėjams už nuostabų festivalį, taip pat mūsų mokytojoms Alinai ir Violetai už tai, jog parengė mus ir važiavo kartu.

Beatričė Lukėnaitė 

6b krikščioniškų vertybių dienoje Vilniuje

 

Balandžio 23d. 6b klasės mokiniai kartu su auklėtoja dalyvavo krikščioniškų vertybių dienoje Vilniuje, kur  aplankėme: Vilniaus Šv. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedros bazilikos požemius, Bažnytinio paveldo muziejų, Aušros Vartų Dievo Motinos šventovę, Dievo Gailestingumo šventovę. Kelionę baigėme  Gailestingojo Jėzaus seserų vienuolyne, kur turėjome pokalbį su vienuole apie Jėzaus gailestingumą. Sužinojome, kad tame pačiame name buvo  nutapytas Gailestingojo Jėzaus paveikslas.

Klasės auklėtoja Jurgita Šadauskienė 

Sveikinam krepšininkes-miesto mokyklų čempiones

Šių metų kovo mėnesį vyko 2012-2013 m. Panevėžio miesto 1997 m. gimimo ir jausnesnių merginų krepšinio varžybos. Mūsų gimnazijos merginos žaidė su Balčikonio gimnazijos, Vilties pagrindinės mokyklos, Žemynos pagrindinės mokyklos, 5-osios gimnazijos ir Minties gimnazijos komandomis.  Visos varžovės  įveiktos dideliu skirtumu, todėl mūsų komanda  iškovojo garbingą pirmąją vietą.

Komandos sudėtis:

 • Petrėnaitė Donata
 • Kačerauskaitė Akvilė
 • Perevičiūtė Dovilė
 • Kaunietytė Monika
 • Kudžmaitė Eglė
 • Audickaitė Goda
 • Raščiūtė Goda
 • Šliogerytė Deimantė
 • Kilkutė Gabija
 • Kalpakovaitė Ieva
 • Mašauskaitė Aušrinė

Komandos vadovė kūno kultūros mokytoja metodininkė Violeta Karanauskaitė

Nauja svetainės versija

Paieška svetainėje

Telefonų numeriai

8 682 19660 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojasNaudingos nuorodos

Egzaminai           

 

 

 

 © Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, Adresas - Vysk, K.Paltaroko g.18, Panevėžys LT-38462, Įmonės kodas 190424590 El. paštas - rastine@paltaroko.panevezys.lm.lt,
Telefonai - 8 679 71332; (8-45) 436997; Mokyklos tipas - gimnazija, Mokomoji kalba - lietuvių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas XHTML and CSS Valid XHTML 1.0 Transitional