Company Logo

O, Dieve, Tavęs mes ieškojome ryto aušroj. O, Dieve, Tavęs mes ieškojome nakty tamsioj. Žvaigždėtam danguje, mėnulio pilnaty, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom už jūrų plačių. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom viršūnėj kalnų. Visur ieškojom mes vienintelio Tavęs, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tave mes atradome savo darbuos. O, Dieve, Tave mes atradom gyvybės daiguos. Atradome Tave vėl savo širdyse. Nereikia eit toli, kai Tu šalia esi.


Pamokų laikas

1 8.00–8.45
2 8.55–9.40
3 9.50–10.35
4 10.55–11.40
5 12.00–12.45
6 13.00–13.45
7 13.55–14.40
8 14.50–15.35

Atestatų įteikimo šventėje

Gimnazijos abiturientams įteikti atestatai.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Respublikinėje šokių šventėje „Sodauto“

Birželio 16 d. 19 val. Marijampolės „Arvi “ arenoje Lietuvos liaudies kultūros centras ir Marijampolės savivaldybė rengė Respublikinę šokių šventę „Sodauto“. Šventėje dalyvavo per tris tūkstančius šokėjų, visų kartų šokėjai iš skirtingų šalies regionų. Tame tarpe dalyvavo ir mūsų gimnazijos vaikai, atstovaujami šokių vadovės Zitos Rimkuvienės.

Šokių šventės sumanymas – susieti šventę su etniniais namo – sodo, bitės – žmogaus, ugnies – šeimos židinio simboliais, įprasminančiais pasaulį, šeimą kaip valstybės pamatą, šeimos ir šalies tradicijas.

Šventė Marijampolėje – vienas renginių, padėsiančių kolektyvams geriau pasirengti jubiliejinei Lietuvos dainų šventei „Čia – mano namai“. 2014 m. birželio 28 – liepos 6 d. vyksianti šventė pakvies atsigręžti į savo namus – šeimą, gimtinę, tėvynę, dainą, sukvies per 35 tūkst. dalyvių iš Lietuvos ir per tūkstantį pasaulio lietuvių iš Argentinos, Australijos, Brazilijos, Didžiosios Britanijos, JAV, Islandijos, Latvijos, Rusijos, Ukrainos, Vokietijos bei kitų šalių.

Nuotraukos Lauryno Sabalio

Projekte „Pilietis – savanoris“

 

Kazimiero Paltaroko gimnazijos tikybos mokytoja Alma Oksienė drauge su 13 šaunių gimnazistų birželio 12-13 d. vyko į Šiaulius dalyvauti  savanorių projekto „Pilietis – savanoris“ vasaros stovykloje. Stovykloje dalyvavo Šiaulių, Panevėžio, Radviliškio, Telšių miestų bendrojo lavinimo mokyklos.

Jaunimas mėgavosi praplėstu pažinčių ratu, save išmėgino praktinėje veikloje, darbuodamiesi Motinos Teresės namuose, Šiaulių Universiteto Botanikos sode, Aukštelkės pensionate, Carite, Šiaulių kurijoje, Beržynėlio parke. Vakare vyko pasidalinimas, aptarimas. Ar nori padėti kaimynei, ar mieste veikiančiai organizacijai, o gal visam pasauliui? Ar sugebėsi nors dalelę savo laiko atiduoti kitiems? Ar nori tobulėti ?Ar nebijai sunkumų? Tai klausimai, į kuriuos reikėjo atsakyti sau ir draugams. Atsirado suvokimas, kad savanorystė graži tuo, jog ji negalima be žmogaus apsisprendimo. Niekas negali priversti žmogaus savanoriauti .

Praktinė veikla, naujas pažinčių ratas, troškimas savanoriauti džiugino visus stovyklos dalyvius.

Mokytoja Alma Oksienė

Stovykloje - plenere „Sparnai“

 

Birželio 5-8 dienomis Anykščių Šv. Mato parapijos namuose organizavome stovyklą - plenerą „Sparnai“. Joje vaikai stebėjo ir aptarė praeities ir dabarties akvarelistų darbus, tyrinėjo gamtą, kūrė akvarele peizažus. Gėrėjosi ir analizavo grožio bei gėrio apraiškas, lankėsi Angelų muziejuje, kur sužinojo angelo simbolio prasmę, skirtumus vaizdavimo tautodailėje ir profesionalioje dailėje, kūrė ant molio lentelių savo angeliuką. Susipažino su kunigo Nerijaus Papirčio pomėgiu fotografuoti. Kunigas papasakojo apie savo nuotraukas, kuriomis buvo iliustruota „Anykščių šilelio“ knyga. Įdomiai papasakojo apie Anykščių Šv. Mato bažnyčią, Anykščių panoramą, matomą iš bokšto. Džiaugiamės, kad stovykla vaikams patiko. Nuostabu tai, kad stovyklos uždarymo ir parodos atidarymo dieną, sulaukėmė daug tėvelių, kurie džiaugėsi ir gėrėjosi vaikų darbais. Nuoširdžiai dėkojame Anykščių Šv. Mato bažnyčios kunigui Petrui Baniuliui už paramą organizuojant šią stovyklą ir dailininkui Eugenijui Nalevaikai už pravestus mokymus lieti akvarele. Visus visus kviečiame aplankyti stovyklos- plenero „Sparnai“ mokinių darbų parodą eksponuojamą Anykščių Šv. Mato bažnyčioje. Paroda vyks iki liepos 7d.

Įspūdžiai iš stovyklos- plenero „Sparnai“, vykusio Anykščiuose

  • „Man stovykla labai patiko. Galiu drąsiai teigti, jog tai pirma stovykla, kurioje nė minutės nepagalvojau apie namus, manęs neaplankė namų ilgesys.“ (Paulina Kuojaitė)
  • „Šioje stovykloje susiradau daug naujų draugų. Sužinojau ir išmokau naujų dailės technikų. Man labai patiko angelėlių dovanos.“ (Gabrielė Šmidtaitė)
  • „Įdomu buvo bažnyčios bokšte, matėsi visa Anykščių panorama. Patiko stalo žaidimai- buvo žiauriai juokinga. Įdomu buvo šokti ir susipažinti su vaikais iš kito miesto. Na ir kas be ko, buvo įdomu mokytis lieti akvarele.“ (Goda Marija Koncytė)
  • „Įspūdžiai nauji visai nepatirti ir netikėti, tai nuostabu. Gal atrasiu save pradėjus vasarą šia nuostabia vaizduotę kurstančia stovykla!!!“ (Gabija Simonavičiūtė)
  • „Man labai patiko stovykloje piešti. Labai skanus maistas buvo. Žiauriai patiko karaokė. Labai patiko būt angelu sargu. Įdomu buvo sužinoti apie Antaną Baranauską ir apie jo gyvenimą. Žygis prie Puntuko akmens buvo įspūdingas.“ (Žyginta Margenytė)

Dailės mokytoja Aida Bijanskienė ir tikybos mokytoja Jurgita Šadauskienė
Pirma diena    Antra diena     Trečia diena    Ketvirta diena

Sakralinės muzikos festivalis ,,Laudate Dominum - 2013"

Jau dvyliktą pavasarį gimnazijos jungtinis mišrus choras paskutinį gegužės savaitgalį keliauja į Juodkrantę, tradicinį respublikinį Sakralinės muzikos festivalį ,,Laudate Dominum". Jį kasmet organizuoja Juodkrantės Liudviko Rėzos jūrų kadetų mokykla, vadovaujama direktorės Audronės Elenos Grigalionienės. Festivalio koordinatorė - direktoriaus pavaduotoja ugdymui Neringa Remeikaitė - Talmontienė. Festivalį remia Neringos miesto savivaldybė. Visada labai smagu ten sugrįžti, lyg pas senus gerus draugus. Festivalio metu, anot direktorės, pakvimpa vasaros atostogomis. ,,Jei jūs visi nesuvažiuotumėt, mes nežinotume, kad jau čia pat atostogos", - sako E. Grigalionienė.

Šiemet kiekvienas kolektyvas šeštadienio vakarinėje programoje, kuri vyko jaukioje Juodkrantės bažnyčioje, buvo pristatytas klausytojams ir atliko keletą savojo repertuaro kūrinių. Sekmadienį dalyvavome Gegužinėse pamaldose ir šv. Mišiose, kur bendrą giesmių repertuarą giedojo 7 iš įvairių miestų suvažiavę chorai. Giesmes lydėjo nuostabus vargonų ir saksofono akompanimentas. 

Mūsų choristams penktokams, o ir kai kuriems vyresniems dalyviams ši šventė ir kelionė į Neringos miestą buvo pirmoji, tad tradiciškai aplankėme Negyvąsias kopas ir Nidą. Pasisveikinome su jūros toliais, net maudymosi sezoną drąsuoliai atidarė.

Iki pasimatymo, galbūt, kitąmet. O nuo rugsėjo vėl nuolat skambės klausimas: ,,Ar pavasarį vėl plauksim į Nidą?"

Muzikos mokytoja Zita Pilkauskienė, nuotraukos Romos Ambrazevičienės 

Muzikos šventė

Gimnazijos muzikos mokytojos Jecinta ir Zita nori pasidalinti gegužės mėnesį vykusių įspūdingų muzikinių renginių akimirkomis: viena jų - Muzikos šventė, rengiama antrus metus ir tampanti tradicine atsisveikinimo su abiturientais menininkais švente. Scenoje solistus keičia ansambliai, juos - chorai, skudutininkų ansamblis, gimnazistų orkestras, Bendruomenių rūmų jaunimo tautinių šokių kolektyvas ,,Grandinėlė"- juk joje užaugo nuostabi mūsų abiturientų grupė. Nuoširdžiai dėkojame šokėjams už padovanotus šokius. Salėje klausytojams aidėjo pati įvairiausia muzikos žanrų puokštė - nuo sakralinės muzikos iki džiazo kompozicijų.

Mielieji abiturientai, atsisveikiname... Gimnazijoje atvėrę savo širdžių šilumą ir savo talentais dalinęsi, skleiskite juos visoje mūsų žemėje, kur jūs bebūtumėt. Tikime, kad aktyviai dalyvavę meno pasaulio pažinime, džiuginsite visus, kas prie jūsų glausis.

Dėkojame visiems, padėjusiems rengti ir dalyvavusiems gimnazijos bendruomenės Muzikos šventėje.

Muzikos mokytoja Zita Pilkauskienė, nuotraukos Aidos Bijanskienės 

Nauja svetainės versija

Paieška svetainėje

Telefonų numeriai

8 682 19660 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojasNaudingos nuorodos

Egzaminai           

 

 

 

 © Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, Adresas - Vysk, K.Paltaroko g.18, Panevėžys LT-38462, Įmonės kodas 190424590 El. paštas - rastine@paltaroko.panevezys.lm.lt,
Telefonai - 8 679 71332; (8-45) 436997; Mokyklos tipas - gimnazija, Mokomoji kalba - lietuvių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas XHTML and CSS Valid XHTML 1.0 Transitional