Company Logo

O, Dieve, Tavęs mes ieškojome ryto aušroj. O, Dieve, Tavęs mes ieškojome nakty tamsioj. Žvaigždėtam danguje, mėnulio pilnaty, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom už jūrų plačių. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom viršūnėj kalnų. Visur ieškojom mes vienintelio Tavęs, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tave mes atradome savo darbuos. O, Dieve, Tave mes atradom gyvybės daiguos. Atradome Tave vėl savo širdyse. Nereikia eit toli, kai Tu šalia esi.


Pamokų laikas

1 8.00–8.45
2 8.55–9.40
3 9.50–10.35
4 10.55–11.40
5 12.00–12.45
6 13.00–13.45
7 13.55–14.40
8 14.50–15.35

Biblinėje stovykloje „Dovydas pagal Dievo širdį“

Antras kartas – tobulesnis ir įvairesnis. Taip trumpai galima apibūdinti biblinę stovyklą „Dovydas pagal Dievo širdį“, kuri vyko šių metų birželio 2 – 6 dienomis, Paliūniškio „Vaikystės  šilelio” stovyklavietėje. Stovyklą organizavo Kazimiero Paltaroko gimnazijos pavaduotoja doriniam ugdymui Kristina Rankelytė, pradinių klasių mokytoja  Rita Ratkevičiūtė ir tikybos mokytoja Alma Oksienė bei jai talkino šaunieji savanoriai. Stovykloje dalyvavo K. Paltaroko antrų – trečių klasių mokiniai, taip pat sulaukėme dalyvių – draugų iš kun. Alfonso Lipniūno progimnazijos, „Vilties“ pagrindinės mokyklos ir Vilniaus „Versmės” katalikiškos gimnazijos. 

Stovykla prasidėjo pirmadienio rytą, pirmiausia reikėjo užsiregistruoti. Praėjusių metų „dieninė” stovykla šiais metais virto į „naktinę” stovyklą, tad po registracijos dalyviai kūrėsi savo naujuose būstuose, kuriuose gyveno iki penktadienio pietų. Kiekviena diena, nors ir skirtinga, tačiau turėjo vienodą dienotvarkę. Dalyviai keldavosi, sportuodavo, pusryčiaudavo, paskui būdavo rodoma skaidrių montažo dalis, pasakojanti apie Šventajame Rašte užrašytą karaliumi tapusio piemenėlio Dovydo istoriją. Po montažo vaikai eidavo į grupeles, kuriose dalindavosi naujai išgirsta žinia, piešdavo, vaidindavo, žaisdavo. Kiekvieną dieną švęsdavome Šv. Mišias, stovykloje apsilankė  gimnazijos kapelionas M. Kučinskas, kun. J. Morkvėnas. Trečiadienį išsirengėme į piligriminę kelionę, aplankėme Krekenavos baziliką. Joje drauge kun. G. Jankūnu šventėme Eucharistiją. Kunigas ne tik mokė dalintis meile ir džiaugsmu su draugais, bet ir papasakojo įdomių istorijų apie baziliką, miestelį. Apsilankėme Krekenavos informaciniame turizmo centre, kuriame susipažinome su Krekenavos regioninio parko įdomybėmis, buvome skatinami branginti gyvąją gamtą, Dievo kūriniją. Kilome į apžvalgos bokštą ir iš aukštybių pažvelgėme į Krekenavos apylinkes, Nevėžio vingius... Girinio take rinkomės prie bendro stalo, dalintis ne tik meile, bet ir duona.

Stovyklos dalyviai  turėdavo ir šiek tiek  laisvo laiko. Paskui būdavo veikla grupelėse, pasiruošimas vakaronei prie laužo, „Šviesos kelias“ žaidimai, poilsis. Visos stovyklos metu buvome lepinami puikaus oro.

Ir štai... penkios dienos praėjo nepastebimai, atėjo laikas atsisveikinti. Pilni gerų ir šviesių įspūdžių, susiradę naujų draugų, pagilinę savo tikėjimo žinias uždarome šios stovyklavietės vartus ir tikimės pasimatyti kitąmet. Panašu, kad ši stovykla taps gražia tradicija.

Parengė A. Oksienė, nuotraukos R. Ratkevičiūtės 

Gimnazijos mokytojai mokslo metus užbaigė pažintine – edukacine kelione

Gimnazijos mokytojai mokslo metus užbaigė pažintine – edukacine kelione.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Stovykloje „Atgaiva“ 2014

Vasaros atostogoms prasidėjus, didelis mokinių būrys išsiruošė į kasmetinę gimnazijos stovyklą  „Atgaiva“. 

Stovyklavome kartu su skautų  vadove Inga ir jos skautų „Tumo Vaižganto“ draugove, kurie įsikūrė palapinėse šalia stovyklos. Laikas neprailgo. Kiekvienas nuotaikingai dalyvavo kūrybinėse, sportinėse, pažintinėse, turistinėse veiklose.  Karštą dieną atsigaivindavo šalia esančioje upėje.  Vakarojo  prie laužo.

Nepakartojami  įspūdžiai atsispindi  stovyklos himne, kurį sukūrė  Rusnė Šipelytė.

„Karaliauja čia draugystė,
Vėju siautėja Vaikystė.
Daug geriau nei mokykla –
Atgaiva – mūs stovykla.“

Ačiū išradingoms mokytojoms: Daivai Žukauskienei, Rasytei Žakaitienei, Nijolei Ridikienei, socialinei pedagogei Ingai Bučiūnienei už kūrybiškumą ir iniciatyvą.

Stovyklos vadovė mokytoja Aina Cimermonienė 

Stovykla — pleneras „Senoji Gegužinė“

Birželio 2-6 dienomis senosios Gegužinės kaime, turizmo sodyboje vyko stovykla- pleneras „Senoji Gegužinė“. Čia mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje, Rumšiškėse iš gintaro gamino papuošalus. Aplankė Paparčių vienuolyną, klausėsi vienuolių vakarinio giedojimo, bendravo su vienuole. Sodyboje akvarelės pamokas vedė dailininkas E. Nalevaika, architektas R. Bortkus  supažindino  su senąja lietuvių architektūra.  Kariuomenės majoras E. Lastauskas papasakojo apie karių gyvenimą, tikslus, rodė savo nuotraukas iš tolimų kelionių Afrikoje, Afganistane. Audėja Onutė paaiškino lino kelią nuo sėjimo iki drobės, demonstravo kaip audžiama staklėmis. Mokiniams teko išbandyti tapymo ant vandens techniką, kurti darbelius iš popieriaus masės, gaminti papuošalus iš pušų žievės. Žygyje susipažino su Gegužinės kaimo istorija, apžiūrėjo akmeninę bažnyčią, senuosius kunigų apeiginius rūbus, liturginius indus. Vaikai džiaugėsi karaokės vakarais, pirtimi, maudynėmis Neries upėje batutais, pokalbiais prie laužo. Sodyboje džiugino esantys arkliai, avys, žąsis, šunys, katės, paršiukai...

„Smagesnėje stovykloje nesu buvusi, tiek daug smagių akimirkų nebūna net gražiausiose svajonėse. Stovykloje aš praplėčiau žinias ir susiradau draugų! Super!“ (Elena)

„Patiko gera kompanija, pramogos per kurias daug nuveikėme, namo interjeras ir eksterjeras, paskutinis vakaras prie laužo su visais stovyklautojais, pirtis su maudynėmis, vandens mūšis. Niekada nebuvo akimirkos, kad nebuvo laiko liūdėti...“

„Stovykloje man labai patiko, norėčiau čia atvykti ir kitais metais...“(Fausta)

„...Linksma buvo eiti į žygį, susipažinti su kareivišku gyvenimu, vienuolių  gyvenimu, lietuvių architektūra. Patiko arkliai, avytės, kiaulės ir „vadovė“ žąsis. Labai draugiški ir bendraujantys buvo kiti stovyklautojai, susiradau naujų draugų...“ (Rusnė)

Mokytojos A. Bijanskienė ir J. Šadauskienė

Pirma diena
Antra diena
Trečia diena
Ketvirta diena

Mokslo metų baigimo, Angelo skulptūrėlių įteikimo ir gimnazijos šviesuolių pagerbimo šventė

Birželio 5 dieną gimnazijoje vyko mokslo metų baigimo šventė, kurios metu buvo apdovanoti ir pagerbti gimnazijos Šviesuoliai – mokytojai, mokiniai, tėveliai.

 • Metų mokytojasIrena Savickienė, lietuvių kalbos mokytoja.
 • Metų šviesuolisEugenija Breskuvienė , geografijos mokytoja.
 • Metų mokinysBeatričė Malinauskaitė , 6c klasės mokinė.
 • Metų talentas – Gabrielė Prunskaitė, IIIgc klasės mokinė.
 • Metų protas – Eglė Stasiūnaitė, IIIga klasės mokinė.
 • Metų žiniukas – Jogailė Glinskytė, 4a klasės mokinė.
 • Metų sportininkas – Aistė Dervinytė, 8b klasės mokinė.
 • Metų altruistas mokytojas  - Vida Rudokienė, žmogaus saugos mokytoja.
 • Metų altruistas mokinys – Gabrielė Grybaitė, IIIga klasės mokinė.
 • Metų rėmėjas – 6c klasės tėvelių kolektyvas.

Nominacija „Geriausiai pamokas lankančioji klasė“:

 • 1 vieta – IIg a klasė (klasės auklėtoja Vida Rudokienė)
 • 2 vieta – IIIg a klasė (klasės auklėtoja Rita Gibienė)
 • 3 vieta – 6 c klasė (klasės auklėtoja Irena Savickienė)

Organizatoriai, nuotraukos Stasio Skrebio

Lietuvos katalikiškųjų mokyklų asociacijos futbolo varžybose

 

Birželio mėn. 6 d. mūsų gimnazijos stadione vyko Lietuvos katalikiškųjų mokyklų asociacijos futbolo varžybos. Sveikiname mūsų gimnazijos moksleivius, kurię tapo turnyro nugalėtojais. Antrą komandinę vietą iškovojo Kauno jėzuitų gimnazijos mokiniai, treti liko Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinė mokykla.

Mūsų gimnazijos garbę gynė šie mokiniai:

 •  Kačerauskas Tomas 6b kl.
 •  Karvelis Evaldas Iga
 •  Basijokas Gvidas I ga
 •  Mogyla Domantas I gd
 •  Mogyla Simonas I gd
 •  Tamašauskas Svajūnas  Igd

Kūno kultūros mokytojai Vasilijus Semčišinas, Kęstutis Meliūkštis, nuotraukos Stasio Skrebio

Nauja svetainės versija

Paieška svetainėje

Telefonų numeriai

8 682 19660 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojasNaudingos nuorodos

Egzaminai           

 

 

 

 © Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, Adresas - Vysk, K.Paltaroko g.18, Panevėžys LT-38462, Įmonės kodas 190424590 El. paštas - rastine@paltaroko.panevezys.lm.lt,
Telefonai - 8 679 71332; (8-45) 436997; Mokyklos tipas - gimnazija, Mokomoji kalba - lietuvių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas XHTML and CSS Valid XHTML 1.0 Transitional