Company Logo

O, Dieve, Tavęs mes ieškojome ryto aušroj. O, Dieve, Tavęs mes ieškojome nakty tamsioj. Žvaigždėtam danguje, mėnulio pilnaty, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom už jūrų plačių. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom viršūnėj kalnų. Visur ieškojom mes vienintelio Tavęs, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tave mes atradome savo darbuos. O, Dieve, Tave mes atradom gyvybės daiguos. Atradome Tave vėl savo širdyse. Nereikia eit toli, kai Tu šalia esi.


Pamokų laikas

1 8.00–8.45
2 8.55–9.40
3 9.50–10.35
4 10.55–11.40
5 12.00–12.45
6 13.00–13.45
7 13.55–14.40
8 14.50–15.35

Gimnazijos mokytojai edukacinėjė kelionėje Estijoje

 

Gimnazijos mokytojai dalyvavo edukacinėje kelionėje „Gabių vaikų ugdymo patirtis Estijos bendrojo lavinimo mokyklose".

Akimirksniu pralėkė laikas vasaros stovykloje „Atgaiva“

Akimirksniu pralėkė laikas  vasaros stovykloje „Atgaiva“. Sportavome, žaidėme, kūrėme, piešėme, dainavome,  draugavome, naktinėjome. Kartu patyrėme daug nuotykių, kuriuos primins linksmos nuotraukos.

Dėkoju išradingoms, kūrybiškoms ir atsakingoms mokytojoms Daivai Žukauskienei, Rasai Žakaitienei, Gitanai Garlienei, Nijolei Ridikienei, skautų vadovei Ingai Bučiūnienei.

Stovyklos vadovė Aina Cimermonienė 

Sakralinės muzikos festivalyje „Laudate Dominum - 2015"

Kasmet organizuojamas, šiemet jau XVI - asis, Sakralinės muzikos festivalis Juodkrantėje išplėtė ir dalyvių, ir pasirodymo vietų geografiją. Vakarinis koncertas - kolektyvų prisistatymai su savo kūriniais, ir šv. Mišios vyko Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčioje. Sekmadienį festivalis persikėlė į Juodkrantės Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią. Iškilmingose šv. Mišiose, kurias ir Nidoje, ir Juodkrantėje aukojo kunigas Rimvydas Adomavičius, giedojo moksleivių chorai iš Zarasų, Panevėžio raj. Velžio gimnazijos, Priekulės, Klaipėdos, Juodkrantės mokyklų, taipogi mūsų gimnazijos jungtinis mišrus choras, vadovaujamas Jecintos Garbaliauskienės ir Zitos Pilkauskienės.

Ilgiausių metų skambėjo parapijos klebonui - kunigystės 20 - mečio proga. Puikių įspūdžių suteikusiam festivaliui sakome iki pasimatymo, - kitąmet.

Nuotraukos Ryčio Pilkausko 

Muzikos šventėje

Muzikantams gegužės mėnuo labai derlingas renginiais, koncertais, festivaliais. Vienas jų - tradicinė Muzikos šventė, organizuojama muzikos mokytojų Jecintos ir Zitos jau ketvirtus metus. Į ją gimnazijos solistai, choristai, orkestrantai pakviečia tėvelius, artimuosius, draugus pasidžiaugti muzikinės veiklos rezultatais. Šių metų šventėje ypač dėkojome mamoms už jų meilę, globą, atjautą kiekviename mūsų žingsnelyje.

Nuoširdžiausias muzikinis ačiū abiturientams - meno puoselėtojams ir skleidėjams ne tik savoje gimnazijoje, bet ir mieste bei respublikoje. Su jais atsisveikiname, linkėdami sėkmingo skrydžio į savas aukštumas. 

Visiems puikios, kupinos įspūdžių vasaros!

Nuotraukos Zitos Pilkauskienės 

Sporto šventėje Skaistakalnio parke

Gimnazijos moksleiviai dalyvavo sporto šventėje Skaistakalnio parke.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Mokslo metų baigimo šventė

„Dėkodami kūrėjui, pasitikime vasarą“

Gegužės 29-ąją gimnazijos pradinių ir vyresniųjų klasių moksleiviai stadione šventė mokslo metų pabaigą. Lietuvių kalbos mokytoja Zita Kontrimienė paskelbė, kad jau išleistas talentingų gimnazijos mokinių 2014-ųjų metų kūrybos almanachas „Žvilgsnis“.

Direktorė Gražina Gailiūnienė kalbėjo: „Labai džiaugiuosi kūrybos almanachu. Žaviuosi kiekviena mintimi. Sveikinu su mokslo metų baigimu!”. Ji įteikė apdovanojimus jauniesiems kūrėjams: poetams, rašytojams, dailininkams ir fotografams bei  jų mokytojams. Kūrybos almanache ne tik eilėraščiai, novelės, dailės darbai, bet ir gera linkintys mokytojų žodžiai, ir graži direktorės mintis : ,,Gimnazija, jeigu tavyje skleidžiasi tokie talentai – esi teisinga.”

Gražus būrys pradinių, 1-8 ir I-IV gimnazijos klasių moksleivių už laimėtas prizines vietas  miesto ir respublikos olimpiadose, konkursuose buvo apdovanoti piniginėmis premijomis.

Šią dieną buvo paskelbti Gimnazijos Šviesuoliai. Nominacijas paskelbė  mokytoja Vida Rudokienė, o Angelo skulptūrėles įteikė direktorė  Gražina Gailiūnienė ir pavaduotoja ugdymui Violeta Dumbrienė.

  • Metų altruistais tapo pradinių klasių mokytoja Sonata Marcinkevičienė ir III b klasės gimnazistė Edita Mikalajūnaitė.
  • Metų mokinio nominacija suteikta IVd klasės gimnazistui Pauliui Venclovai,
  • Metų žiniuku tapo 4a klasė mokinys Jorintas Kulbis,
  • Metų protu  pripažintas IVc klasės  gimnazistas Paulius Drabužinskis,
  • Metų talentu  tapo IVd gimnazistė Samanta Kietytė.
  • Metų rėmėjo titulą  laimėjo 1a klasės tėveliai.

Už šilumą, kurią daug metų dirbdami gimnazijoje dovanojo moksleiviams ir mokytojams, Metų mokytojais paskelbti

  • vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja Danutė Čiupkovienė
  • istorijos mokytojas ekspertas Juozas Brazauskas.

Gražią pavasarinę nuotaiką kūrė ir nominantams savo dainas skyrė mažieji mūsų dainininkai Rugilė Garbaliauskaitė ir Gabrielius Melaika, pradinių ir 8b klasių šokėjai.

Šviesios vasaros!

Mokytoja Regina Stumbrienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Nauja svetainės versija

Paieška svetainėje

Telefonų numeriai

8 682 19660 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojasNaudingos nuorodos

Egzaminai           

 

 

 

 © Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, Adresas - Vysk, K.Paltaroko g.18, Panevėžys LT-38462, Įmonės kodas 190424590 El. paštas - rastine@paltaroko.panevezys.lm.lt,
Telefonai - 8 679 71332; (8-45) 436997; Mokyklos tipas - gimnazija, Mokomoji kalba - lietuvių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas XHTML and CSS Valid XHTML 1.0 Transitional