Company Logo

O, Dieve, Tavęs mes ieškojome ryto aušroj. O, Dieve, Tavęs mes ieškojome nakty tamsioj. Žvaigždėtam danguje, mėnulio pilnaty, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom už jūrų plačių. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom viršūnėj kalnų. Visur ieškojom mes vienintelio Tavęs, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tave mes atradome savo darbuos. O, Dieve, Tave mes atradom gyvybės daiguos. Atradome Tave vėl savo širdyse. Nereikia eit toli, kai Tu šalia esi.


Pamokų laikas

1 8.00–8.45
2 8.55–9.40
3 9.50–10.35
4 10.55–11.40
5 12.00–12.45
6 13.00–13.45
7 13.55–14.40
8 14.50–15.35

Jaunieji maltiečiai „Maisto banko“ akcijoje

Balandžio 7-8 dienomis gimnazijos jaunieji maltiečiai dalyvavo tradicinėje „Maisto banko“ pavasarinėje akcijoje, kurios metu kvietė aukoti maisto produktus nepasiturintiems.

Tikybos mokytoja J. Šadauskienė  

Dar viena diena VGTU

Balandžio 21 d. I ir II gimnazijos klasės VGTU grupės  mokiniai bei mokytojos Dalia Dambrauskienė ir Virginija Kizienė vyko Į Vilniaus Gedimino technikos universitetą, kur klausėsi matematikos paskaitos „Modulis. Paprastų lygčių ir nelygybių su moduliais sprendimas“ ir biologijos „Atliekų nauda ir pavojai“, atliko fizikos, chemijos ir biochemijos laboratorinius darbus, braižybos užduotis. Vėliau aplankė Antano Gustaičio aviacijos instituto aviacijos specialistų mokomąją bazę, kur susipažino su orlaivių variklių maketais, įvairių konstrukcijų lėktuvais, pamatė, kaip veikia orlaivių pilotavimo ir skrydžių valdymo treniruoklių sistemos, aplankė aviacinės ir avionikos mokomąsias bei mokslo laboratorijas. 

Diena praėjo labai turiningai ir prasmingai - gimnazistai dar kartą turėjo galimybę praplėsti savo žinias, tobulinti savo praktinius gebėjimus.

Fizikos mokytoja Dalia Dambrauskienė

Netradicinė pamoka skaitykloje „SUSITIKIMAS SU NEPAPRASTAIS H.K.ANDERSENO PASAKŲ HEROJAIS“

Balandžio 25 d. skaitykloje vyko netradicinės pamokos 1a ir 1b klasių mokiniams (mokytojos G.Garlienė, D.Žukauskienė). Pamokėlių metu mokiniai, žvelgdami į knygų iliustracijas stengėsi atspėti pasaką ir ją trumpai pasekti.

1b kl. mokiniai į pamoką atėjo su savo mėgiamų pasakų herojų piešinukais. Trumpai ir įdomiai pristatė savo darbelius klasės draugams.

O po to žiūrėjome ekranizuotas H.K.Anderseno pasakas „Coliukė“ ir „Bjaurusis ančiukas“. Piešinukai puikuosis skaityklos parodėlėje.

Nuotraukos Živilės Čipienės 

Maironiečiai Jurgines minėjo Švenčionyse

Balandžio 22 dieną į Švenčionis, Nalšios žemę, patį ryčiausią Lietuvos kampelį, kur pirmiausia pateka saulė, susirinko maironiečiai įr jų vadovai į tradicinį respublikinį renginį- Jurgines. 

Dalyvavome šv. Mišiose Visų Šventųjų bažnyčioje. Po to šventė tęsėsi jaukiame miesto kultūros centre. Švenčionių ir Švenčionėlių moksleiviai šoko tautinius šokius, dainavo sutartines, deklamavo Maironio eiles. Maironiečius sveikino Švenčionių rajono meras Rimantas Klipčius. Jis dėkojo jaunimui, jų ilgamečiam vadovui Eugenijui Urbonui ir mokytojams už gražią ir kilnią veiklą. Renginyje dalyvavo ir sveikino Švenčionių kultūros centro, Nalšios muziejaus darbuotojai. Jau tapo tradicija- Jurginių šventėje skelbiami Lietuvos maironiečių draugijos poezijos konkurso ,,Pavasario balsai“ nugalėtojai- geriausieji jaunieji poetai. Vertinimo komisijoje – Švenčionių Viešosios bibliotekos darbuotojos ir rašytoja Gintarė Adomaitytė.

Šių metų respublikinio poezijos konkurso ,,Pavasario balsai 2017“ laureate tapo mūsų gimnazijos IVc klasės mokinė, maironietė Austėja Zaveckaitė. Ji buvo apdovanota Lietuvos Maironiečių draugijos ir Švenčionių rajono Savivaldybės administracijos kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėjo Padėkos raštais ir atminimo dovana.

Švenčioniškiai garsėja įvairiais amatais. Nalšios muziejaus salėje  susirinko auksarankės mezgėjos, audėjos vėlėjos, juostų pynėjos, kurios ne tik demonstravo savo rankdarbius, bet ir mokė jaunimą savo amatų. Skambėjo liaudiška muzika, moksleivė Renata porino įvairias istorijas. Nors diena buvo žvarboka ir lietinga, bet mums buvo gera: sušildė Švenčionių žmonių svetingumas.

Regina Stumbrienė, Kazimiero Paltaroko gimnazijos maironiečių būrelio vadovė, nuotraukos – Eglės Steponavičiūtės ir Beatričės Urbonaitės

SKAITYKLOJE 1C KLASĖS MOKINIŲ NETRADICINĖ PAMOKA „KELIAUJAME PO H.K.ANDERSENO PASAKŲ PASAULĮ“

Balandžio 27 d. 1c kl. mokiniai (mokytoja Aina Cimermonienė) netradicinės pamokos metu prisiminė savo perskaitytas H.K.Anderseno pasakas.

Aktyviai diskutavo apie jų herojus, pateikė savo nuomonę, ko galima pasimokyti iš kiekvienos pasakos. Mokiniai taip pat apžiūrėjo savo draugų iš 1b kl. piešinių parodą.

Pamokoje vyravo labai gera nuotaika, o ją dar labiau praskaidrino filmas „Sniego karalienė“.

Nuotraukos Živilės Čipienės 

Nacionalinės karjeros savaitės renginių transliaciją iš „Swedbank“ Vilniuje

Šių metų balandžio 25- 28 dienomis Lietuvoje vyksta Nacionalinė karjeros savaitė, ją globoja prezidentė Dalia Grybauskaitė, kurios metu įvairių sričių profesionalai supažindina moksleivius su savo specialybėmis. Savaitė organizuojama ketvirtą kartą.

Projektas „būsiu“ ir jų partneris – naujienų portalas 15 min siūlė balandžio 26 d. 10-15 val. tiesiogiai stebėti vieno pagrindinių Nacionalinės karjeros savaitės renginių transliaciją iš „Swedbank“ Vilniuje.

Šiandien gimnazijos IIm3 grupės mokiniai matematikos pamokoje stebėjo tiesiogiai renginio „Ką „dirbsime“ po 20 metų?“ transliaciją. Šio renginio pagrindinis pranešėjas „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis pamokoje gvildeno klausimus:

  • Ką „darysite“ jūs?
  • Tai ko ir kaip turite mokytis?
  • Kokių specialybių ateityje nereikės?
  • Kaip užsidirbti XXI amžiuje?
  • Kokios kompetencijos bus reikalingos?

Renginyje dalyvavo apie 230 vyresniųjų klasių moksleivių ir tūkstančiai mokinių stebėjo transliaciją. Mokiniai sužinojo apie ateities profesijas ir darbo rinkos poreikius bei finansų srities specialybes. Įdomi pamoka visiems labai patiko.

Matematikos mokytoja J. Kondrotienė

Nauja svetainės versija

Paieška svetainėje

Telefonų numeriai

8 682 19660 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojasNaudingos nuorodos

Egzaminai           

 

 

 

 © Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, Adresas - Vysk, K.Paltaroko g.18, Panevėžys LT-38462, Įmonės kodas 190424590 El. paštas - rastine@paltaroko.panevezys.lm.lt,
Telefonai - 8 679 71332; (8-45) 436997; Mokyklos tipas - gimnazija, Mokomoji kalba - lietuvių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas XHTML and CSS Valid XHTML 1.0 Transitional