Company Logo

O, Dieve, Tavęs mes ieškojome ryto aušroj. O, Dieve, Tavęs mes ieškojome nakty tamsioj. Žvaigždėtam danguje, mėnulio pilnaty, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom už jūrų plačių. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom viršūnėj kalnų. Visur ieškojom mes vienintelio Tavęs, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tave mes atradome savo darbuos. O, Dieve, Tave mes atradom gyvybės daiguos. Atradome Tave vėl savo širdyse. Nereikia eit toli, kai Tu šalia esi.


Pamokų laikas

1 8.00–8.45
2 8.55–9.40
3 9.50–10.35
4 10.55–11.40
5 12.00–12.45
6 13.00–13.45
7 13.55–14.40
8 14.50–15.35

Netradicinė istorijos pamoka Panevėžio kolegijoje

  

Gegužės 30d. 8b klasei vyko netradicinė istorijos pamoka Panevėžio kolegijoje. Mokiniai dalyvavo susitikime su Vasario 16-osios Akto atradėju VDU profesoriumi L. Mažyliu. Atradęs laiko savo užimtame tvarkaraštyje, profesorius susitikime pasakojo visą savo nuoseklią kelionę Akto link. Nors auditorija buvo pripildyta istorijos mėgėjų bei politologijos žinovų, 8b klasė buvo lygiai tiek pat suinteresuota prof. L. Mažylio paskaita.

Valandą užėmęs klausytojų mintis, profesorius L. Mažylis dėstė savo įžvalgas, samprotavimus,  kurie jam padėjo atrasti Vasario 16-osios Aktą. Įdomiai pasakojęs ir kartais net pašmaikštavęs, Lietuvos „Šerlokas Holmsas“, nesidrovėdamas atskleidė visas, net ir droviausias patirtas nesėkmes ar džiaugsmus.

8b džiaugiasi gavusi pakvietimą į paskaitą su prof. L. Mažyliu ir dėkoja istorijos mokytojai A.Kazlauskienei už kitaip organizuotą pamoką.

8b klasės mokiniai Jaunius Daubaras, Matas Žostautas

Biblinėje stovykloje „Leisk savo tautai išeiti“

Kas nutinka, kai vasaros pradžioje mokiniai atsisveikina su savo mokytojais ir uždaro mokyklos duris? Taip! Tuomet prasideda pačios šauniausios atostogos...

Kaip gi jos prasidėjo Panevėžio K. Paltaroko gimnazijos pradinukams? Nuotykingai, nes dauguma vaikų ruošėsi pirmajai savo gyvenime stovyklai. Biblinė stovykla, kuri vadinosi „Leisk savo tautai išeiti“, būsimiesiems stovyklautojams kėlė didelį smalsumą. „Ką ten veiksim?“ – pagalvojo ne vienas mokinukas? Veiklos buvo daug, svarbiausia – skirtingos, nebuvo laiko nė kada nusižiovauti.

Taigi, šių metų birželio 12 – 16 dienomis, Paliūniškio „Vaikystės  šilelio“ stovyklavietėje vyko jau ketvirtoji biblinė stovykla. Ją organizavo  K. Paltaroko gimnazijos mokytojos: s. Vitalija Fedaravičiūtė, Rita Ratkevičiūtė ir Alma Oksienė. Bendrystei pakviesti „Vilties“ progimnazijos mokiniai  su mokytoja Lidija Petruliene. Talkino K. Paltaroko gimnazijos bei Pasvalio P. Vileišio gimnazijos gimnazistai, kurie puikiai atliko savanorių darbą. Tikra „tarptautinė“ komanda, kurioje vyravo darna ir bendras gėrio siekis.

Skaityti daugiau...

Tikybos mokytojų kūrybinė stovykla

Birželio 15-16 dienomis Kupiškio Kristaus Žengimo į dangų parapijos namuose vyko Panevėžio vyskupijos tikybos mokytojų kūrybinė stovykla. Tema- Šv. Rašto panaudojimas, žinios perteikimas įvairiose amžiaus grupėse. Stovykloje mokytojai dalinosi savo pavykusiomis pamokomis, įvairiomis kūrybinėmis užduotimis bei estafetėmis. Džiugu, kad buvo net 15 pranešėjų, kurie savo patirtimi ir kūrybinėmis idėjomis praturtino kitus mokytojus. Naujus mokslo metus galėsime pradėti kupini naujų idėjų.

Tikybos mokytoja J. Šadauskienė

Devintinių procesijoje

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos bendruomenė dalyvavo Devintinių procesijoje.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Stovykla „Raktas 2“

Šių metų stovykloje mokiniai dalyvavo 2-jose skirtingose programose. Vyresniesiems mokiniams užsiėmimus pagal „Pažink save“ programos temas vedė vyskupijos šeimos centro savanoriai Monika ir Justinas, o skautai suorganizavo išgyvenimo gamtoje naktį. 5-7 klasių mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse kur gaminosi muilą, vėrė apyrankes, kūrė grafikos paveikslus ir kt.. Vadovaujant s. Vitalijai stovyklautojai stengėsi geriau pažinti šv. Pranciškaus asmenybę ne tik atlikdami užduotis grupelėse, bet ir piligriminio žygio metu. Nors oras nelepino,  drąsiausieji išbandė savo jėgas greičio ruožą Lėvens upėje įveikdami baidare, dalyvavo mini orientacinės varžybose, žaidė senuosius žaidimus, mokėsi šokinėti ir rungėsi gumos juostos  ir krepšinio žaidime. Psichologas D. Čerbulėnas vaikus mokė įveikti stresą, pasitikėti savimi. Džiaugiamės TIKo tėveliais  Sandra, Jurgita, Sauliumi, kurie sutiko dalyvauti pokalbių vakare ir tėveliais, kurie kartu su vaikais susibūrė bendrai maldai stovyklos atidarymo Šv. Mišiose bei aktyviai dalyvavo psichologo Dainiaus Čerbulėno užsiėmime. Ypač dėkingi mamai Sandrai Adašiūnienei, kuri visą stovyklavimo laikotarpį padėjo organizuoti veiklas bei jas fiksavo ir mokytojoms  Aidai Bijanskienei, s. Vitalijai Federavičiūtei, Nijolei Cimbalienei.

Visų stovyklautojų ir jų šeimų bei mokytojų vardu dėkojame gimnazijos kapelionui Tomui už pagalbą gaunant finansavimą stovyklos organizavimui.

Stovyklos vadovės I. Bučiūnienė ir V. Rudokienė, nuotraukos S. Adašiūnienės ir D. Masiulio

Pažintis su kalbos šalimi Vokietija

Birželio 4-8 d. gimnazijos mokinių, kurie mokosi vokiečių kalbos, grupė kartu su bendraamžiais iš „Žemynos“, „Šaltinio“ ir „Vyturio“ progimnazijų vyko į Vokietiją.

Aplankėme Serengečio parką - 200 ha teritorijoje įsikūrusį pramogų parką ir  zoologijos sodą, kuriame gyvena apie 1500 gyvūnų. Parko autobusu leidomės į Serengečio safarį, kur gyvūnams sukurtos artimos jų gyvenimui laukinėje gamtoje sąlygos.

Susipažinome su Bremeno miestu, kuriame gyvena daugiau negu 500 tūkstančių gyventojų. Miestas garsėja ne tik Bremeno miesto muzikantų skulptūra, bet ir nepaprasto grožio šv. Petro katedra, rotuše, turgaus aikšte. Senamiestyje apžiūrėjome mažų XV–XVIII a. statytų namų Šnoro kvartalą, kuriame yra žaislų muziejus bei ištisus metus veikianti kalėdinė parduotuvė. Viena populiariausių lankytinų vietų mieste - 4000 kv. m. Universum mokslo muziejus. Jis suskirstytas į tris sektorius: technikos, žmonijos ir gamtos. Apie 250 interaktyvių eksponatų suteikia lankytojams galimybę pažinti mus, mūsų pasaulį bei visatą.  Turėjome puikią galimybę patys išbandyti visus interaktyvius eksponatus, įvairius fizikinius ir gamtos reiškinius pamatyti savo akimis iš labai arti.

Linksmiausiai dieną praleidome didžiausiame Šiaurės Vokietijoje Heidės pramogų ir atrakcionų parke. Kiekvienas čia surado įvairiausių pramogų, o didžiausio susidomėjimo sulaukė atrakcionai -jų čia yra daugiau nei 40.

Grįžome laimingi, patyrę daug nepamirštamų įspūdžių. Turėjome puikią galimybę pakalbėti vokiškai ir angliškai, išbandėme save, pasitikrinome, ko išmokome mokykloje ne tik užsienio kalbų, bet ir fizikos, biologijos pamokų metu. Gyvendami jaunimo nakvynės namuose, apie kuriuos skaitėme per vokiečių kalbos pamokas, įgijome naujų įgūdžių, vakarais po kelionių galėjome prasmingai  praleisti laiką laisvalaikio erdvėse. Smagu buvo keliauti su bendraamžiais iš kitų mokyklų - susiradome naujų draugų ir keliaudami prasmingai užbaigėme mokslo metus.

Vokiečių kalbos mokytoja Audronė Survilienė   

Nauja svetainės versija

Paieška svetainėje

Telefonų numeriai

8 682 19660 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojasNaudingos nuorodos

Egzaminai           

 

 

 

 © Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, Adresas - Vysk, K.Paltaroko g.18, Panevėžys LT-38462, Įmonės kodas 190424590 El. paštas - rastine@paltaroko.panevezys.lm.lt,
Telefonai - 8 679 71332; (8-45) 436997; Mokyklos tipas - gimnazija, Mokomoji kalba - lietuvių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas XHTML and CSS Valid XHTML 1.0 Transitional