Company Logo

O, Dieve, Tavęs mes ieškojome ryto aušroj. O, Dieve, Tavęs mes ieškojome nakty tamsioj. Žvaigždėtam danguje, mėnulio pilnaty, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom už jūrų plačių. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom viršūnėj kalnų. Visur ieškojom mes vienintelio Tavęs, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tave mes atradome savo darbuos. O, Dieve, Tave mes atradom gyvybės daiguos. Atradome Tave vėl savo širdyse. Nereikia eit toli, kai Tu šalia esi.


Pamokų laikas

1 8.00–8.45
2 8.55–9.40
3 9.50–10.35
4 10.55–11.40
5 12.00–12.45
6 13.00–13.45
7 13.55–14.40
8 14.50–15.35

Igb aplankė Karaliaus Mindaugo husarų batalioną

Š. m. spalio 6 dieną 1b gimn. klasė vyko į - Karaliaus Mindaugo husarų batalioną, Pajuostyje. Renginyje buvo ginkluotės ir technikos ekspozicija, kuri buvo organizuojama kariniame dalinyje. Įvairiausi tankai, į kuriuos buvo galima įlipti, visiems mokiniams paliko neišblėstantį  įspūdį. Kas nenorėtų nors minutei pasijusti Tėvynės gynėju. Vėliau buvo supažindinama su kario dienotvarke, lankomos kareivines, rodoma infrastruktūra. Palyginus mūsų dieną su Lietuvos gynėjų, tai kiekviena paauglio diena, lyg. Po to vyko KPKT paskaita, kurioje buvo pasakojama apie LK tarnybos būdus. Daugumos vaikų dėmesys buvo, kas gan keista, prikaustytas prie kariškio. Paskaitos pabaigoje mokinių klausimų taip pat netrūko, o ir kareivių surengtoje mini viktorinoje dalyvavo bene visa salės publika. Kad ir kaip tai būtų buvę įdomu, vis vien smagiausia dalis, tikriausiai visiems, buvo praktiniai užsiėmimai. Buvo galima pašaudyti iš šautuvo, mėtyti kareiviškus „kerzus“ į tolį, bėgti kliūčių ruožą, apsirengus kaip kareivis, išmokti uždegti ugnį skirtingais būdais ekstremaliose situacijose. Išvargę po judrios veiklos, 1b gimn. klasės mokiniai pavalgė itin skanaus maisto kareivinių valgykloje ir saugiai autobusu grįžo namo.

Danielė Brazauskaitė Igb kl.

Lapkritis – interaktvaus Aukštaitijos ETNO kilimo ir Čičinsko kalno maketo viešnagės gimnazijos skaitykloje mėnuo

„Man labai patiko programėlė „Bitė“. Jos pagalba galima išgirsti ir pamatyti labai daug informacijos 3D paveikslėliuose. Man labiausiai patiko „Karvės ola“. Sužinojau, kad ūkininkas turėjo karvę. Vieną dieną jis nerado nei jos, nei jokios gyvybės, tik prasmegusią duobę. Sužinojau apie Mukolų akmenis, Čičinsko kalną, Puntuko akmenį, daug piliakalnių. Aš dalyvavau programėlės pateiktame žaidime ir atsakiau teisingai į daugumą klausimų“.

Mėja Letkauskaitė 4b kl.(mokyt. O.Meškauskienė)

„Pamokos metu mes kalbėjomės apie Lietuvos piliakalnius, akmenis ir olas. Man labai patiko istorija apie Puntuko akmenį. Buvo labai įdomi ši pamoka bibliotekoje“.

Ieva Praninskaitė  4b kl. (mokyt. O.Meškauskienė)

„Man labai patiko lietuvių kalbos pamoka, nes ėjome į biblioteką. Sužinojome daug įdomių legendų. Esu daug girdėjusi apie Puntuko akmenį, bet ši legenda buvo nauja ir tai paliko man įspūdį“.

Viltė Tamošauskaitė 3b kl. .(mokyt. R.Ratkevičiūtė)

Nuotraukos Živilės Čipienės

Europos robotų savaitėje moksleiviai dalyvavo robotukų varžybose

Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas (KTU PTVF) prisijungė prie Europos robotikos savaitės (angl. European Robotics Week 2017) iniciatyvų ir lapkričio 22 d. moksleiviams organizavo interaktyvų renginį. Ekskursijoje dalyvavo Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos IIc gimnazinės klasės mokiniai.

Tarptautinio masto renginys, skirtas Europos robotikos savaitei, Lietuvoje vyko tik dviejuose miestuose, tarp jų ir Panevėžyje. KTU PTVF automatikos ir valdymo antro kurso studentai Kazimieras Vaitkevičius ir Laurynas Kvedaras surengė interaktyvias ekskursijas po pramoninių robotų laboratoriją ir technologijų mokymo centrą (TMC).

Vaitkevičius demonstravo moksleiviams, kaip robotai dirba, kai visai negirdi, nemato ir nejaučia. Renginio dalyviai galėjo paragauti giros, kurią pilstė minėtieji robotai. Kvedaras pristatė TMC vykdomas veiklas. Studentas ekskursijos dalyviams aprodė laboratorijas, kuriose dirba moksleiviai nuo 6 klasės ir konstruoja įvairiausius robotus, kuria jiems programas ir dalyvauja varžybose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Interaktyviausia veikla moksleiviams buvo robotukų varžybos. Čia kiekvienas moksleivis telefonu valdomu robotuku turėjo kuo greičiau įveikti iš anksto paruoštą trasą. Moksleiviai vieni kitus labai palaikė, o geriausiai pasirodę 1-3  vietų laimėtojai gavo atminimo dovanėles. Kazimiero Paltaroko gimnazijos IIc klasės mokinys Aidas užėmė pirmą vietą, Gratas – antrą, o Ignas 3-ąją vietą.

Gimnazijos mokiniai sužinojo, kaip robotai veikia žmones ir aplinką tiek dabar, tiek ir ateities perspektyvoje. Renginys sudomino visus.

Daugiau informacijos rasite:

https://ptvf.ktu.edu/news/europos-robotu-savaiteje-moksleiviai-dalyvavo-robotuku-varzybose/

https://www.facebook.com/pg/ptvf.ktu/photos/?tab=album&album_id=10155411918506032

Pažinkime tautinį kostiumą

Lapkričio 23 d. Lietuvos nacionaliniame muziejuje vyko Lietuvos mokyklų piešinių konkurso „Pažinkime tautinį kostiumą“ apibendrinamasis renginys. Surengta geriausių darbų paroda. Jaunuosius dailininkus pasveikino Švietimo ir mokslo ministerijos Neformalaus švietimo skyrius vyriausioji specialistė Emilija Bugailiškienė. Pasidžiaugė visų dalyvių noru gilintis į etninę kultūrą, tautinio kostiumo pažinimą. Dalyviams muziejus padovanojo edukacines programas pagal amžiaus grupes. Į apdovanojimų renginį buvo pakviesti ir mūsų  gimnazijos  pradinukai - 3c klasės mokiniai, sėkmingai dalyvavę meninio ugdymo konkurse: Rusnė Senkutė, Emilija Šinkūnaitė, Neda Rudzevičiūtė, Majus Bagužis. Ačiū šių mokinių tėveliams už suorganizuotą išvyką į Vilnių.

Mokytoja Kristina Tamauskienė 

„Kelionės teatro" apsilankymas

Lapkričio 29d. gimnazijos I-IV gimn. klasių mokiniai stebėjo „Kelionės teatro" M.K.Čiurlionio gimtadieniui pastatytą aktorės bei režisierės Dianos Anevičiūtės duetiniį spetakliį „ILGĖJIMOS' SONATA" pagal M. K. Čiurlionio laiškus.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Nacionalinės karjeros savaitės 2017 konferencijoje

2017-11-20 dieną IVmB grupės mokiniai dalyvavo nuotoliniu būdu Nacionalinės karjeros savaitės 2017 konferencijoje. Dienos tema: Būsiu mokslininkas. Mokiniai stebėjo tiesiogiai internetu dr. Rūtos Žalytės-Vyšniauskienės „Thermo Fisher Scientific Baltics“ mokslo darbuotojos, grįžusios iš Kembridžo universiteto į Lietuvą pranešimą ,,Ką veikia mokslininkas?" iš Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro. Mokslininkė papasakojo mokiniams apie mokslininko darbą ir paneigė egzistuojančius mitus.

 2017-11-21 dieną IIImB grupės mokiniai dalyvavo nuotoliniu būdu Nacionalinės karjeros savaitės 2017 konferencijoje. Dienos tema: Būsiu IT specialistas. Mokiniai  tiesiogiai internetu stebėjo  Gedimino Misevičiaus, „Swedbank‘‘ IT padalinio Lietuvoje vadovo, pranešimą ,,Dirbtinis intelektas. Ką dirbsime po 20 metų?" iš Vilniaus „Swedbank” būstinės. Pranešėjas aiškino mokiniams, kad robotai ir dirbtinis intelektas sparčiai skverbiasi į įvairias mūsų gyvenimo sritis, pavyzdžiui logistiką, mediciną, biūrus ir kt.  Lietuvoje labai trūksta gerų IT specialistų ir kvietė mokinius jais tapti .

2017-11-22 dieną Im4 grupės mokiniai dalyvavo nuotoliniu būdu Nacionalinės karjeros savaitės 2017 konferencijoje. Dienos tema: Būsiu inžinierius. Mokiniai tiesiogiai internetu stebėjo Raimond Laptik,elektros ir elektronikos inžinerijos mokslų daktaro, dirbtinio intelekto tyrėjo pranešimą „Dirbtinio intelekto ateitis'' iš kūrybiškumo ir inovacijų centro VGTU „LinkMenų fabriko‘‘. Pranešėjas pateikė pavyzdžių mokiniams, kur panaudojamas dirbtinis intelektas. Pranešėjas teigė: DI tampa mūsų gyvenimo dalimi. DI ateitis priklauso  jums moksleiviai.

2017-11-23 dieną II b klasės mokiniai dalyvavo nuotoliniu būdu Nacionalinės karjeros savaitės 2017 konferencijoje. Dienos tema: Būsiu kūrėjas, kūrėja. Mokiniai tiesiogiai internetu stebėjo Unės Kaunaitės rašytojos, visuomenės veikėjos, Ministro Pirmininko patarėjos švietimo, mokslo ir kultūros klausimais pranešimą iš Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos. Pranešėja kvietė mokinius pradėti nuo savęs ir ne šiandien, o reikia dabar daryti gerus darbus Lietuvai. Pradėti čia ir dabar. Kvietė mokinius nebijoti ir tikėti sėkme.

Mokiniai ir mokytoja  dėkingi projekto būsiu iniciatoriui „Swedbank” bankui už NKS 2017 konferencijų LIVE transliacijas. Projekto būsiu darbuotojams už tinkamai parinktą transliacijų laiką, pranešėjus ir trumpus įdomius pranešimus, kurie paįvairino pamokas.

Ekonomikos ir verslumo, matematikos mokytoja J. Kondrotienė

Nauja svetainės versija

Paieška svetainėje

Telefonų numeriai

8 682 19660 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojasNaudingos nuorodos

Egzaminai           

 

 

 

 © Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, Adresas - Vysk, K.Paltaroko g.18, Panevėžys LT-38462, Įmonės kodas 190424590 El. paštas - rastine@paltaroko.panevezys.lm.lt,
Telefonai - 8 679 71332; (8-45) 436997; Mokyklos tipas - gimnazija, Mokomoji kalba - lietuvių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas XHTML and CSS Valid XHTML 1.0 Transitional