Company Logo

O, Dieve, Tavęs mes ieškojome ryto aušroj. O, Dieve, Tavęs mes ieškojome nakty tamsioj. Žvaigždėtam danguje, mėnulio pilnaty, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom už jūrų plačių. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom viršūnėj kalnų. Visur ieškojom mes vienintelio Tavęs, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tave mes atradome savo darbuos. O, Dieve, Tave mes atradom gyvybės daiguos. Atradome Tave vėl savo širdyse. Nereikia eit toli, kai Tu šalia esi.


Pamokų laikas

1 8.00–8.45
2 8.55–9.40
3 9.50–10.35
4 10.55–11.40
5 12.00–12.45
6 13.00–13.45
7 13.55–14.40
8 14.50–15.35

Anglų kalbos popietė

VELYKŲ TRADICIJOS DIDŽIOJOJE BRITANIJOJE 
Kovo 21 d. mūsų gimnazijoje svečiavosi Alfonso Lipniūno pagrindinės mokyklos 7 klasių mokiniai ir jų anglų kalbos mokytojos. Popietės metu mūsų gimnazijos ir A. Lipniūno mokyklos septintokai pristatė projektus bei atliko įvairias užduotis apie Velykų tradicijas Didžiojoje Britanijoje. Mokiniai ir mokytojos džiaugėsi gražia dviejų mokyklų draugyste.

Anglų kalbos mokytojos Genovaitė Breivienė ir Miglė Antanėlienė

„Sveikatos maratonas"

Projektas SVEIKATIADA. Kovo mėnesį gimnazijos  bendruomenėje vyko „Sveikatos maratono" užsiėmimai!

Vyko projektinė popietė, kurioje mokiniai pristatinėjo savo paruoštas skaidres, anketas, apklausas, plakatus, sveikos gyvensenos nuotraukas. Šios iniciatyvos tikslas: skatinti moksleivių supratimą, jog fizinis aktyvumas ir subalansuota mityba yra patys svarbiausi sveikos gyvensenos komponentai, kurie gali būti žingsnis po žingsnio lavinami praktikuojami, kol tampa maloniu sveikos gyvensenos įpročiu.

Įamžintos akimirkos: 6C klasės mokiniai bando keisti blogus įpročius ir ugdyti sveiką gyvenseną skatinančius įpročius.

Vyr. kūno kultūros mokytoja Nijolė Ridikienė ir VSPS Sandra Alejūnienė 

„Menas ir žmogaus dvasinis pasaulis"

Kovo 23-ąją dieną Šeduvos gimnazijoje vykusioje respublikinėje tarpdalykinėje mokinių konferencijoje „Menas ir žmogaus dvasinis pasaulis" 4a klasės mokinė Tautvilė Novikaitė (mokytoja Gitana Garlienė) ir 2a klasės mokinė Eglė Mašauskaitė (mokytoja Danguolė Kepalienė) pristatė stendinį pranešimą „Auga sparnai gerumo...'' Papasakojo kaip ugdo vaizduotę, darnos pojūtį, jautrumą garsui, spalvai,formai. Stendiniame pranešime pateikė kūrybinių darbų ir veiklos nuotraukas ir iš vykusių akcijų, projektų, plenerų.

Mūsų pranešimas buvo vienas iš daugiau kaip dvidešimties kitų respublikos mokyklų, gimnazijų paruoštų pradinių klasių mokinių pranešimų.Smagu savo veiklą pristatyti ir į kitų pažiūrėti!

Mokytoja Gitana Garlienė

„Naisių vasara"

4a klasės mokiniai dalyvauja  „Naisių vasaros'' organizuotame piešinių konkurse „Gandrai visada grįžta namo".

Mokytoja Gitana Garlienė

Su Gimino diena


Gyvenime – laimės, Širdyje – juoko, Lūpose – šypsenos Jums linki gimnazijos bendruomenė

Akcija „Savaitė be patyčių"

Draugas yra tas, kuris linki man gero mano paties labui (Aristotelis)


Kovo 19-23 dienomis Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje vyko VšĮ „Vaikų linijos" inicijuojama akcija „Savaitė BE PATYČIŲ". Dalyvaudama šioje akcijoje, gimnazijos bendruomenė stengėsi atkreipti dėmesį į patyčių problemą bei skatinti pagarbius ir draugiškus tarpusavio santykius.

Visą savaitę kasdien vyko įvairios žaismingos ir įdomios veiklos ir renginiai: Šypsenų dieną dalinome vieni kitiems šypsenas ir dalinomės gražiomis mintimis apie draugystę interviu dienos metu. Savo mintis reiškė ne tik gimnazijos mokiniai, mokytojai, bet ir mokinių tėveliai. Buvo surengtos sporto dienos, kur vyko draugiškosios 3X3 krepšinio ir tinklinio varžybos. Labai džiugu, jog šiais metais šiose varžybose dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Buvo labai smagu ir įdomu.

Taip pat Ig klasės mokinių komanda dalyvavo 5-toje gimnazijoje apskritojo stalo diskusijoje „Elektroninės patyčios“.

Trečiadienį, apsikabinimų dieną, vyko „nemokamas draugo apkabinimas“. Visi  meiliai bendravo su meškučiais, kurie dalijo šiltus apkabinimus. Vyko „Draugiškiausios 5-os klasės“ rinkimai, kurių metu penktokai šauniai pristatė namų darbus apie draugiškumą, labai aktyviai ir sumaniai įgyvendino vyresniųjų draugų pateiktas įvairias užduotis, mokėsi tinkamo elgesio ir bendravimo vieni su kitais, taisyklių, patys kūrė draugystės receptus,  žaismingai pristatė visas užduotis draugams. Renginio metu mokiniai buvo įvertinti diplomais už kūrybišką, aktyvią sumanią veiklą. Džiaugiamės visų dalyvių pastangomis ir šių metų nominacijomis:  5a – draugiškiausia klasė, 5d kūrybiškiausia klasė, 5c – aktyviausia klasė ir 5b - sumaniausia.

Ketvirtadienį, pasakų dieną, pertraukų metu žiūrėjome senosios animacijos filmukus ir kartu su vaikais piešėme pasaką.

O penktadienį, Draugo dieną, ryte visus, ir mažus ir didelius, pasitiko meškučiai ir kiškučiai, kurie linkėjo gimnazijos bendruomenei gražios dienos, dalijo  gražius palinkėjimus, lankėsi pas mažuosius mokinius ir kartu aptarė draugystės svarbą. Pertraukų metu mokiniai žaidė žaidimus, vyko akcija „Draugystės labui judame visi kartu“. Norintys pašokinėjo ir pastripinėjo pagal aerobinius žingsnelius.

Savaitės „Be patyčių“ akciją palydėjome balionų su svajonėmis apie draugystę paleidimu.

Labai šaunu, jog sulaukėme daug aktyvių ir veiklių gimnazijos bendruomenės narių, kurie noriai dalyvavo akcijoje ir kartu  draugavo ir jūsų dėka sukūrėme Paltaroko gimnazijos „Draugystės knygą“.

 SmileSmileSmile

Socialinės  pedagogės Edita, Kristina, psichologė Daiva, mokytoja Vida ir mokinių parlamentas

Konferencijoje „Saugaus eismo sampratos ugdymas visuomenėje“

Kovo 22 dieną I b gimnazijos klasės mokinių grupė vyko į Vilnių 17-ąją Lietuvos mokinių konferenciją „Saugaus eismo sampratos ugdymas visuomenėje“. Moksleiviai, padedami vyr. kūno kultūros mokytojos Nijolės Ridikienės ir VSP specialistės Sandros Alejūnienės parengė pranešimą tema „Sveika gyvensena“. Iš viso konferencijoje buvo pristatyti 25 pranešimai sveikos gyvensenos, pirmosios pagalbos, saugaus eismo, aplinkosaugos, civilinės ir priešgaisrinės saugos temomis. Mūsų gimnazistai parodė meninę programėlę – vaidinimą apie sveiką mitybą.

Už geriausiai parengtą pranešimą sveikos gyvensenos tema K. Paltaroko gimnazijos moksleiviai ir juos parengę specialistai apdovanoti padėkos raštais bei saugaus eismo atributika. Po konferencijos aplankėme Radvilų rūmų muziejų Imperatoriškojo porceliano parodą, danų meno parodą „Kristianija mene“ bei lankėmės The Human Body exhibition parodoje.

VSP specialistė Sandra Alejūnienė 

„AMBER STAR 2011-2012“

Nuo  vasario 06 d. iki  kovo 21 d. gimnazijoje vyko anglų kalbos internetinis konkursas „AMBER STAR 2011-2012“, kuriame dalyvavo 56 mūsų gimnazijos 4–11 klasių mokiniai. Plačiau

Anglų kalbos mokytoja Edita Daugelavčienė 

Nauja svetainės versija

Paieška svetainėje

Telefonų numeriai

8 682 19660 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojasNaudingos nuorodos

Egzaminai           

 

 

 

 © Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, Adresas - Vysk, K.Paltaroko g.18, Panevėžys LT-38462, Įmonės kodas 190424590 El. paštas - rastine@paltaroko.panevezys.lm.lt,
Telefonai - 8 679 71332; (8-45) 436997; Mokyklos tipas - gimnazija, Mokomoji kalba - lietuvių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas XHTML and CSS Valid XHTML 1.0 Transitional