Company Logo

O, Dieve, Tavęs mes ieškojome ryto aušroj. O, Dieve, Tavęs mes ieškojome nakty tamsioj. Žvaigždėtam danguje, mėnulio pilnaty, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom už jūrų plačių. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom viršūnėj kalnų. Visur ieškojom mes vienintelio Tavęs, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tave mes atradome savo darbuos. O, Dieve, Tave mes atradom gyvybės daiguos. Atradome Tave vėl savo širdyse. Nereikia eit toli, kai Tu šalia esi.


Pamokų laikas

1 8.00–8.45
2 8.55–9.40
3 9.50–10.35
4 10.55–11.40
5 12.00–12.45
6 13.00–13.45
7 13.55–14.40
8 14.50–15.35

Laiškas Šv.Valentino dienai

Šv. Valentino dieną norėtumėte nustebinti savo simpatiją?
Nežinote kaip?
Puiki išeitis - LAIŠKAS !
Jums tereikia užrašyti savo mintis ir laiškutį įmesti į antrame aukšte esančią dėžutę. Tik nepamirškite nurodytį gavėjo vardą, pavardę ir klasę! Nustebinkime vieni kitus!

Mokinių taryba

„Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas

 

Vasario 28 dieną „Žemynos„ pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio regiono tarptautinio konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas.  Panevėžio miesto sveikuolius atstovavo I b gimnazijos klasės mokiniai: Jurinta Bartaševičiūtė, Greta Cedronaitė, Indrė Lebedevaitė, Eimantė Račytė, Tadas Slavinskas, Agnė Varnauskaitė, kūno kultūros vyr. mokytoja Nijolė Ridikienė ir VSP specialistė Sandra Alejūnienė. Konkursui paruošėme sveikuolių emblemą, plakatą, prisistatymą. Mūsų gimnazijos sveikuoliai pristatinėjo aplinkos apsaugos projektą, turėjo išvardinti kuo daugiau įvairių priklausomybių, ekspromtu ruošė ir demonstravo mankštos pratimų kompleksą, buvo tikrinamos žinios apie sveiką gyvenseną,  mokytojai ir specialistai atsakinėjo į jiems paruoštus klausimynus. Mūsų sveikuolių komanda buvo apdovanota padėkos raštu už geras žinias ir puikų pasirodymą.

Sveikinam Rūtą Rašinskaitę ir Redą Rutkūnaitę

2012 m. vasario 17 - 19 d. Kėdainių rajone, Akademijos Kėdainių raj. Akademijos miestelyje, Akademijos gimnazijos mokyklos sporto salėje vyko uždarų patalpų Baltijos šalių mokinių turizmo technikos varžybos "NEPRIKLAUSOMYBĖS TAURĖ 2012". Dalyvavo 33 jaunių, jaunučių ir vaikų komandos - iš viso per 140 vaikų, 15 vadovų. Varžybose teisėjavo 16 teisėjų. Varžybų dalyviai išbandė jėgas pėsčiųjų ir sportinio turizmo grupėse atrankinėse, asmeninėse ir komandinėse rungtyse. Varžybų tikslas - turiningas ir aktyvus mokinių užimtumas, asmeninių bei socialinių kompetencijų ugdymas.

Panevėžio miestui atstovavo 18 moksleivių iš jų dvi mūsų gimnazijos moksleivės: Rūta Rašinskaitė (II gimn. a  kl.) pėsčiųjų turizmo grupėje su komanda iškovojo 3 vietą  ir Reda Rutkūnaitė (I gimn. c kl.) sportinio turizmo grupėje su komanda iškovojo 3 vietą, bei asmeniškai tai pat 3 vietą.

Komandai vadovavo gimnazijos  turizmo būrelio vadovė Saturnina Mažulienė. 

 

Sveikiname 3b klasės mokinę Dariją Mackevičiūtę

 

 

Sveikiname 3b klasės mokinę Dariją Mackevičiūtę Gamtos mokyklos mažosios gamtos olimpiados ,,Pelėdžiukas 2012 " nugalėtoją.

  Mokytoja Vitalija Babrauskienė 

 

 

 

Susitikimas su pranciškonų vienuoliu kun. Arūnu Peškaičiu

Vasario 21 d. Bendruomenių rūmuose vyko susitikimas su pranciškonų vienuoliu kunigu Arūnu Peškaičiu. Renginį pradėjo 3c klasės mergaitės liturginiu šokiu pagal psalmę „Dievas mane gelbėja“. Gavėnios pamąstymuose vienuolis kunigas A. Peškaitis kvietė dvasinio atsinaujinimo ir pakylėjimo metą nuskaidrinti savo mintis, kalbėjo, kaip tinkamiausiai derėtų praleisti keturiasdešimt gavėnios dienų.

Medžiagą paruošė Gražina Bataitienė.


VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENAI - GRAŽIAUSIO LIETUVIŠKO ŽODŽIO RINKIMAI

Vasario 16-ajai  paminėti gimnazijos lituanistai pasiūlė akciją ,,Išrinkime gražiausią lietuvišką žodį“. Šiame renginyje aktyviai dalyvavo visa bendruomenė - mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai. Pirmiausia klasės pateikė po du jiems labiausiai patikusius žodžius, iš kurių aštuoni buvo pasiūlyti visuotiniam balsavimui. Gimtasis žodis, Tikėjimas, Tėvynė, Lietuva, Šeima, Laisvė - šie žodžiai ne vienam atrodė labai prasmingi ir gražūs. Tačiau daugiausia balsų surinko žodis MEILĖ. Ir, manau, neatsitiktinai, nes šiame žodyje telpa viskas - artimas žmogus ir šeima, tėvynė ir jos dramatiška praeitis, unikali kalba ir tikėjimas. 
Dėkojame visiems, nors akimirką susimąsčiusiems apie tikrąsias vertybes ir dalyvavusiems šioje akcijoje.

Lietuvių kalbos mokytoja Irena Savickienė

Tarptautinė gimtosios kalbos diena

Nors ši diena dar nėra labai populiari Lietuvoje, tačiau mūsų gimnazijoje jau tampa tradicine. Šiemet atkreipti dėmesį į gimtąją kalbą nutarėme Vasario 16-ąją, todėl trečiadienis mūsų gimnazijoje buvo pavadintas Valstybės atkūrimo ir Gimtosios kalbos diena. Prieš pamokas teatro studijos paruošta programėlė, vyresniųjų gimnazistų dalinami skirtukai su iškilių žmonių žodžiais apie kalbą, dailyraščio konkursas ,,Rašom“, pradinukų su meile nupiešti ir foje iškabinti gražiausi jiems žodžiai - tai tik dalelė tų šviesių ir gražių minčių bei darbų, skirtų savo tautai, kalbai, miestui, mokyklai.

Gimnazijos lituanistai

Vasario 16-osios paminėjimas šv. Juozapo globos namuose

Vasario 16-oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena. Šią svarbią datą iškilmingai paminėjome kartu su šv. Juozapo senelių globos namų gyventojais. Šventę pradėjo 4a klasės mokiniai skambiais eilėraščių posmais apie Lietuvą. Juos dainomis papildė „Dainorėlių“  (vadovė Gitana Garlienė) ir „Pop choro“ (vadovė Dalia Šmidtienė) dainininkai. Šventę tęsė, senelius linksmino ir džiugino gera nuotaika 2b ir 3c klasių tautinių šokių kolektyvai (vadovės Ona Meškauskienė ir Gražina Bataitienė). Koncerto dalyviai seneliams padovanojo pačių gamintas trispalves. Kartu vaišinomės arbata ir saldumynais. Grįžome pakilios nuotaikos, seneliams pažadėję dažniau Juos aplankyti.

2b klasės mokinys N. Šadauskas, 3c klasės mokinė K. Railaitė, 4a klasės mokinė K. Krikštaponytė

Nauja svetainės versija

Paieška svetainėje

Telefonų numeriai

8 682 19660 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojasNaudingos nuorodos

Egzaminai           

 

 

 

 © Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, Adresas - Vysk, K.Paltaroko g.18, Panevėžys LT-38462, Įmonės kodas 190424590 El. paštas - rastine@paltaroko.panevezys.lm.lt,
Telefonai - 8 679 71332; (8-45) 436997; Mokyklos tipas - gimnazija, Mokomoji kalba - lietuvių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas XHTML and CSS Valid XHTML 1.0 Transitional