Company Logo

O, Dieve, Tavęs mes ieškojome ryto aušroj. O, Dieve, Tavęs mes ieškojome nakty tamsioj. Žvaigždėtam danguje, mėnulio pilnaty, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom už jūrų plačių. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom viršūnėj kalnų. Visur ieškojom mes vienintelio Tavęs, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tave mes atradome savo darbuos. O, Dieve, Tave mes atradom gyvybės daiguos. Atradome Tave vėl savo širdyse. Nereikia eit toli, kai Tu šalia esi.


Pamokų laikas

1 8.00–8.45
2 8.55–9.40
3 9.50–10.35
4 10.55–11.40
5 12.00–12.45
6 13.00–13.45
7 13.55–14.40
8 14.50–15.35

ERASMUS+ PROJEKTO DALYVIŲ 4-asis SUSITIKIMAS BUDAPEŠTE

Spalio 15 dieną  mūsų gimnazijos mokytojų bei mokinių komanda grįžo iš Vengrijos. Išvykos tikslas buvo dalyvauti  Erasmus plius projekto “Skatiname integraciją” partnerių ketvirtajame susitikime, kuris įvyko Budapešto Fazori evangeliškoje gimnazijoje. Šiame projekto vykdymo etape dalyviai pristatė apklausų “Kaip palengvinti imigrantų ir pabėgėlių įsijungimą į mokyklų bendruomenes” rezultatus.  Projekte dalyvaujančios septynių šalių komandos puikiai atliko namų darbus (suformulavo klausimus ir atliko apklausą), todėl pristatymai buvo labai skirtingi, bet įdomūs ir naudingi. 

Skaityti daugiau...

Erasmus+ projekte „Mes skatiname integraciją"

Europos Komisijos parama neatsako  už publikacijos turinį ir turinys atspindi tik autoriaus nuomonę

Spalio 8 d. į Vengrijos sostinės Budapešto evangelikų Fasori gimnaziją atvyko mokiniai ir mokytojai iš Italijos, Prancūzijos, Portugalijos, Vokietijos, Lietuvos ir Švedijos dalyvauti tarptautiniame Erasmus+ projekte „Mes skatiname integraciją". Lietuvai atstovauja II gimn. kl. mokinės Rusnė Šipelytė ir Rugilė Dovidonyte bei mokytojos Meilė Balbieriūtė ir Audronė Gudynienė. Tai jau ketvirtasis šio projekto dalyvių susitikimas, kuris vyksta vis kitoje šalyje. O šio susitikimo metu mokiniai pristatė parengtus namų darbus: supažindino su savo gimnazijose besimokančiais imigrantais bei pasiūlė rekomendacijas kaip palengvinti jų integraciją. Vyko įvairios diskusijos, grupiniai užsiėmimai, paskaitos. O kultūrinio vakaro metu buvo vaišinamasi kiekvienos šalies nacionaliniais valgiais, šokama ir dainuojama.

Mokytoja Audronė Gudynienė

ERASMUS PLIUS projekto dalyvių išvyka į Švediją

Projektas remiamas Europos Sąjungos. 

Europos Komisijos parama neatsako  už publikacijos turinį ir turinys atspindi tik autoriaus nuomonę


Švedija yra labai palanki šalis pabėgėliams ir migrantams, todėl nenuostabu, kad III-čiasis tarptautinio projekto „Skatiname integraciją“ susitikimas įvyko Švedijos mieste Stiomstade, esančiame pietinėje Švedijos dalyje. Striomstado miesto gimnazija yra vienas iš mūsų partnerių. Gimnazijoje mokosi daug migrantų bei suformuotos klasės pabėgėliams švedų kalbos mokyti.

Skridome su dvejomis užduotimis: pristatyti skaidres apie Lietuvos politinį požiūrį į migrantus bei dalyvauti inscenizuotame žaidime, kur projekto dalyviai neva atstovavo Europos valstybių delegatus europiniame suvažiavime pabėgėlių klausimais. Mūsų gimnazijos mokiniams Davidui Etxezarettai ir Gediminui Gutauskui teko atstovauti Vokietijos ir Švedijos parlamentarus. Žaidimas vyko tris dienas. Pasak Gedimino ir Davido tokia veikla jiems patiko, nes galėjo bendrauti su kitais partneriais, daug sužinojo apie kitų Europos šalių politiką bei praturtėjo migracijos bei pabėgėlių tema. Nors žaidimas didelių ginčų tarp delegatų ir nesukėlė, bet mokiniai dalyvavo aktyviai. 

Skaityti daugiau...

ERASMUS PLIUS projekto susitikimas Varendorfo mieste Vokietijoje

Projektas remiamas Europos Sąjungos.

Europos Komisijos parama neatsako už publikacijos turinį ir turinys atspindi tik autoriaus nuomonę


Dalis mūsų gimnazijos mokinių bei mokytojų vėl gyvena tarptautinio Erasmus plius projekto veikla, susitikimais su partneriais iš 6-ių Europos valstybių. Dėl ribotų finansinių galimybių galime išvežti labai nedaug mokinių, dėl to apgailestaujame. Į Vokietijos miestą Varendorfą skrido keturi žmonės (du mokytojai ir dvi mokinės). Kadangi projektas vykdomas migracijos ir integracijos tema, tai šiame susitikime gilinomės į migracijos istoriją 19-20-ame amžiuje Europos šalyse, pristatydami sukurta vaizdinę medžiagą ir dalyvaudami keturiuose seminaruose „Migracijos atspindžiai“, „Migrantai vaizduoja savo potyrius piešiniuose“, „Žymūs žmonės, gyvenę migracijoje“, „Kultūrinis šokas“. Pastaruosius seminarus vedė prancūzų, vengrų bei švedų mokytojai liko labai patenkinti seminarų eiga bei mokinių pasisakymais. Renginiai pasiekė savo tikslą ir sužadino mokinių dėmesį pabėgėlių bei emigrantų problemoms bei džiaugsmams. Mūsų gimnazistės Justina Cicilionytė bei Viltė Bijanskytė, pristatė savo sukurtą filmą apie Lietuvos migracijos istorinius momentus. Jos teigė, kad tokių seminarų galėtų būti kiekviename projekto susitikime. Jie esą labai įdomūs mokiniams bei skatinantys susimąstyti apie pabėgėlių ir migrantų išgyvenimus svetimose šalyse.

Skaityti daugiau...

Erasmus+ projekto dalyvių susitikimas Portugalijoje

Projektas remiamas Europos Sąjungos.

Europos Komisijos parama neatsako už publikacijos turinį ir turinys atspindi tik autoriaus nuomonę


Mūsų gimmazijos keturi mokytojai ir dvi mokinės išvyko į pirmą tarptautimio Erasmus+ projekto susitikimą su partneriais Portugalijoje Santa Marija de Feiros mieste. Projekto tema "Mes skatimame integraciją”. Šiame susitikime pristatėme, kokia mūsų šalių ir molyklų situacija migracijos pabėgėlių ayžvilgiu, nes projektas bandys rasti būdus, kaip padėti migrantų vaikams geriau įsilieti į vietos bendruomenę. Partnerių iš Vokietijos, Portugalijos, Italijos, Švedijos, Prancūzijos, Vengrijos pristatyti video, pranešimai bei skaidrės labai praplėtė mūsų žinias iš kokių šalių atvykėliai gyvena mūsų partnerių šalyse ir kas juos privertė palikti savo namus. Portugalų partneriai parodė savo šalies gražius miestelius, todėl galime teigti, kad tai ypatingai šiltų žmonių kraštas. Sekantis susitikimas laukia Vokietijoje Varendorfo mieste.

Projekto koordinatorė Meilutė Balbieriūtė, nuotraukos Aleksandro Kuzmicko 

Nauja svetainės versija

Paieška svetainėje

Telefonų numeriai

8 682 19660 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Straipsnių archyvasNaudingos nuorodos

Egzaminai           

 

 

 

 © Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, Adresas - Vysk, K.Paltaroko g.18, Panevėžys LT-38462, Įmonės kodas 190424590 El. paštas - rastine@paltaroko.panevezys.lm.lt,
Telefonai - 8 679 71332; (8-45) 436997; Mokyklos tipas - gimnazija, Mokomoji kalba - lietuvių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas XHTML and CSS Valid XHTML 1.0 Transitional